Clip in Vlasy

Široká paleta odtieňov clip in vlasov vám dáva možnosť dopriať svojmu účesu vytúžený objem či dĺžku, ale i možnosť experimentovať s farebnými odtieňmi. Za pár minút môžete mať hustú ofinu, dlhý zapletený vrkoč alebo extravagantný účes plný farebných odtieňov!

Clip in vlasy od OxY Extensions sú výbornou voľbou pre európske zákazníčky, a to vďaka 100% Remy kvalite príčeskov. Naše štandardné clip in vlasy sú tzv. single-drawn- jedenkrát ťahané, čo znamená, že sa v prameni vlasov môžu objaviť aj kratšie vlasy, než je zvolená dĺžka a lokne se tak ku koncu prirodzene zužujú.

Akú farbu a gramáž clip in vlasov vybrať?

Clip in vlasy u nás nájdete v 10 farbách a 3 dĺžkach. Ak si nie ste istí, akú farbu zvoliť, vyskúšajte našu službu porovnávania farieb.

TIP: Ak máte jemné a riedke vlasy, vyberajte radšej clip in príčesky s menším počtom pásov a väčšou hustotou. V prípade, že si objednáte napr. 70 gramové balenie rozdelené na desať pásov, budete mať hlavu plnú sponiek a vášmu účes to veľmi neprospeje.

Ako si clip in vlasy pripnúť?

Pripravte si clip in príčesok, ostrý hrebeň a sponku alebo gumičku na zopnutie okolitých vlasov, aby sa vám neplietli pod prsty. Vyskúšajte si zapínanie (smer od seba) a uvoľnenie clip in spony (k sobe). Vrchné pramene vlasov zopnite sponkou a nájdite ideálne miesto pre pripnutie clip in vlasov tak, aby príčesky zostali po rozpustení vrchných prameňov skryté.

Pomocou hrebeňa vytvorte vodorovnú cestičku a začnite pripevňovať clip in vlasy - najprv ich zacvaknite v prostriedku a potom po stranách. Ak vytvárate viac poschodí, postupujte vždy od spodu hlavy k temenu.

Clip in vlasy v prémiovej kvalite

Ak túžite po extra hustých, ale prirodzene vyzerajúcich clip in vlasoch, siahnite po prémiových príčeskoch OxY Extensions. Tieto clip in vlasy pre maximálny efekt ako z profesionálnych kaderníckych salónov sú vyrobené tzv. metódou double-drawn, vďaka čomu sú odolnejšie aj pri častom nosení.

Čo je double-drawn?

Metóda double-drawn znamená, že na clip in páse so sponkami majú vlasy rovnakú dĺžku. To zaručuje ich vysokú hustotu a maximálny objem po celej dĺžke - od korienkov až ku končekom. Navyše vďaka hustote vlasov na clip in páse vám k dosiahnutiu vytúženého objemu postačí menšia gramáž.

 1. Bežná cena: 48,95 €

  Špeciálna cena: 43,00 €

  Magda je PR manažérka známej kozmetickej značky, a preto musí vždy vyzerať reprezentatívne a sviežo - rovnako ako značka, ktorú zastupuje. Keď sa blíži jednanie s niekým dôležitým, na koho chce urobiť dojem, má v kabelke tajnú zbraň - clip in vlasy OxY Extensions.

  Balíček clip in vlasov si pred schôdzkou jednoducho nacvakne do svojich vlasov, prečeše spoločne so svojimi vlastnými vlasmi a môže vyraziť. Vždy vyzerá prirodzene, pretože jej clip in vlasy sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov v Remy kvalite, nestrapatia sa a vydržia dlho ako nové.

  Vlasy môžete stylovať tak, ako ste zvyknuté - fénovať, kulmovať, žehliť. Preto si Magda rada berie clip in príčesky aj na rande, keď už má po práci a je čas na zábavu.

  Dozvedieť sa viac
 2. Bežná cena: 68,00 €

  Špeciálna cena: 63,00 €

  Jana má svoj vlastný kadernícky salón, ktorý je v meste veľmi obľúbený a navštevujú ho mnohí jej známi a kamarátky. Jeden z hitov, ktorý aktuálne v kaderníctve frčí, je predlžovanie vlasov. Procedúra je pomerne časovo náročná a Jana sa začala obávať, že predlžovanie vlasov už nebude mať v kaderníctve taký úspech. Objavila totiž omnoho lepšiu alternatívu - clip in vlasy.

  Clip in vlasy sú zo 100% pravých Remy vlasov, čo zaručuje kvalitu, ktorú by ste u iných príčeskov hľadali len ťažko. Remy vlasy sa správajú úplne prirodzene, ale zároveň na nich oceníte ich skvelé vlastnosti, ktoré mnohokrát prekonajú i prirodzené vlasy – sú hladké, pri česaní sa nestrapatia a neelektrizujú a akýkoľvek účes s nimi výborne drží.

  Ani Jana neodolala a nakoniec vyskúšala clip in vlasy v popolavo hnedej farbe. S prekvapením zistila, aká je aplikácia príčesku jednoduchá! Zacvakla ho medzi svoje pramene, učesala a hneď bola pripravená vyraziť do spoločnosti.

  Dozvedieť sa viac
 3. Bežná cena: 133,95 €

  Špeciálna cena: 118,00 €

  Alica je nadšená cestovateľka. Každý deň je na ceste do iného mesta, krajiny alebo na iný kontinent. Cesta vlakom, lietanie, plavba loďou - povedali by ste si, že asi nemá veľa času riešiť svoj vzhľad. Omyl - Alica aj napriek neustálemu pohybu vyzerá k svetu a jej účes je vždy perfektne upravený, akoby sa práve vrátila od kaderníka!

  Alica má totiž vždy so sebou clip in vlasy OxY Extensions, ktoré jej vyčarujú husté lokne, nech už je kdekoľvek. Ale zároveň nevyzerá medzi svetobežníkmi ako žiadna slečinka - príčesky zo 100% Remy vlasov vyzerajú prirodzene, sú jemné na dotyk a majú krásny a zdravý lesk.

  Vyskúšajte aj vy, aké jednoduché je vyzerať skvelo - stačí si clip in vlasy nacvaknúť, učesať ako svoje vlasy a vyraziť ďalšiemu dobrodružstvu naproti.

  Dozvedieť sa viac
 4. Bežná cena: 48,95 €

  Špeciálna cena: 43,00 €

  Raz čiernovláska, raz blondínka a inokedy zase na ružovo. Markéta miluje experimenty a farbu vlasov mení častejšie než chameleón. Pravidelné farbenie sa však podpísalo na kvalite jej vlasov, preto hľadala spôsob, ako si dopriať efektný objemu. Keď narazila na clip in vlasy OxY Extensions v ružovej farbe, okamžite jej bolo jasné, že našla presne to, čo potrebovala.

  100% ľudské vlasy v Remy kvalite dodávajú clip in príčesku tú správnu prirodzenosť. Stačí ho pricvaknúť pod vlastné vlasy, upraviť a vyraziť na párty.

  Ak máte náladu na chic vlny, nie je problém. Naneste na vlasy prípravok na ochranu pred teplom a môžete smelo siahnuť po kulme. Clip in vlasy sa nestrapatia a na dotyk sú nádherne jemné.

  Dozvedieť sa viac
 5. Bežná cena: 129,00 €

  Špeciálna cena: 116,00 €

  Lenka pracuje v kaderníctve, kde okrem klasiky ako je strihanie a farbenie ponúkajú aj možnosť predĺženia vlasov. Mnohé zákazníčky majú o profesionálne predĺženie zo salónu záujem. Keď sa však dozvedia cenu, koľko by taká nová hriva stála a koľko hodín by si posedeli v kaderníckom kresle, veľmi rýchlo si to rozmyslia a už sa s takýmto prianím nevrátia.

  A Lenka vie, prečo sa už zákazníčky nevrátia - za omnoho nižšiu cenu si totiž môžu zaobstarať kvalitné clip in príčesky zo 100% ľudských Remy vlasov, ktoré vyzerajú úplne prirodzene. Češú sa ako vaše vlastné vlasy, môžete ich kulmovať, fénovať alebo žehliť a aj pri častom nosení sa vôbec nestrapatia. A vybrať si správny odtieň je veľmi jednoduché.

  Dajte na radu Lenky a vyskúšajte clip in vlasy OxY Extensions - za skvelú cenu získate vlasy ako zo salónu.

  Dozvedieť sa viac

Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.