Košarica

DORUCOVANIE

Pravidlá doručovania

Odosielame objednávky 5 dní v týždni od pondelka do piatka. Ak zadáte Vašu objednávku pred 15 hodinou, budeme sa snažiť o odoslanie zásielky v ten istý pracovný deň. Vaša zásielka bude zaslaná cez GLS kuriéra s e-mailovým sledovaním. Vaša zásielka by mala doraziť do 3 pracovných dní od momentu, kedy dostanete odoslaný e-mail s vašou objednávkou, avšak môžu sa vyskytnúť faktory, ktoré sú mimo našej kontroly a oneskoriť tak dodanie zásielky. Doprava zadarmo pri nákupe nad 70 € Pri objednávkach v hodnote nad 70 € je doprava bezplatná po celom Slovensku.

Spôsob prepravy

  • KURIÉR GLS – pri objednávke do 69.99 €, Cena za prepravu 7 €
  • KURIÉR GLS – pri objednávke nad 70 € – ZADARMO

Kuriér GLS

  • V deň doručenia Vám kuriér GLS pošle informačnú SMS správu o predpokladanom 3-hodinovom časovom intervale (napr. v čase 11 – 14:00 hod.).
  • Pokiaľ Vám tento čas v daný deň nevyhovuje, môžete kontaktovať priamo kuriéra a dohodnúť si náhradný čas, poprípade aj adresu doručenia. Následne Vám kuriér doručí balík priamo do Vašich rúk, kde zaplatíte až pri prevzatí balíka.
  • Kuriér doručuje balíky iba počas pracovných dní v čase od 8:00 – 17:00.
JEDNODUCHÉ VRÁTENIE ALEBO VÝMENA

Vybrali ste si príliš svetlý či tmavý odtieň vlasov? Stačí nám napísať a obratom vám vymeníme príčesok za iný.

SLUŽBA POROVNÁVANIA FARIEB ZDARMA

Najjednoduchší spôsob ako predísť sklamaniu, je využiť našu službu porovnávania farieb. Je to zdarma – stačí sa vyfotiť a naši odborníci vám odporučia farbu príčesku, ktorá vám dokonale sadne.

VLASY NAJVYŠŠEJ KVALITY

Hladké, rovné a s prirodzenými odleskami – to sú 100% Remy vlasy v našich clip in vlasoch, copoch a flip in príčeskoch. Ide o európske vlasy, ktoré sa správajú ako tie vaše, a navyše sa o ne môžete starať úplne rovnakým spôsobom – kulmovať, krepovať, žehliť, stylovať – a stále ostanú krásne.