Košarica

VRATENIA & VÝMENY

Podmienky pre vrátenie oxy predĺžení vlaso

Pri objednávkach vykonaných na Oxyextensions.nl sa uplatňuje obdobie 14 dní od okamihu, keď je objednávka vo vašom vlastníctve. Počas tohto obdobia môžete posúdiť svoj produkt. Ak s touto položkou nie ste spokojní, môžete ju vrátiť

Naše podmienky vrátenia:

Rovnako ako všetci predajcovia rozšírenia vlasov, dodržiavame prísne podmienky vrátenia. Každý vrátený produkt sa posúdi, či môžeme tovar prijať. Aby ste sa vyhli sklamaniu, mali by ste si prečítať nasledujúce jasné podmienky vrátenia
  • Lehota na vrátenie je 14 dní
  • Výrobok sa musí vrátiť v pôvodnom obale
  • Vrátené predĺženia by mali mať zlaté elastické pásiky stále na mieste
  • Môžete sa uistiť, že rozšírenia spĺňajú podmienky vrátenia tým, že ich opatrne odstránite z plastového puzdra po prevzatí, aby ste skontrolovali dĺžku a farbu. Ak vám vaše predĺženia nevyhovujú, potom ich môžete vrátiť späť do obalu na vrátenie.
  • • Položka musí byť vrátená v pôvodnom stave a musí byť správne zabalená. Je zodpovednosťou zákazníka, aby nám bola vrátená zásielka v poriadku.
PROSÍM UVEDOMTE SI: Je vašou povinnosťou ako zákazníka odoslať vrátenú zásielku v poriadku. Preto by ste si mali ponechať prepravný poukaz a sledovací kód, kým nedostaneme vaše vrátenie. Túto službu by ste si mali vyžiadať od svojej prepravnej služby alebo miestnej poštovej pobočky. V prípade možnej straty vráteného balíka budeme vždy požadovať váš sledovací kód. Položky, ktoré boli odoslané, ale neboli prijaté a ktoré neboli odoslané so sledovaním, nebudú oprávnené na vrátenie peňazí alebo výmenu. STIAHNUŤ FORMULÁR VRÁTENIA Predĺženia je možné vymeniť za inú farbu, ak spĺňajú podmienky vrátenia. Ak nemôžete nájsť správnu farbu, vrátime vám peniaze do 7 pracovných dní.

Výmeny

Ak chcete svoju položku vymeniť za inú farbu, uveďte ju vo formulári vrátenia. Ak ste odoslali svoje vrátenie pred viac ako dvoma týždňami a vaše vrátenie ešte nebolo spracované a ešte vám nebolo pripísané vrátenie, prosím kontaktujte nás..
JEDNODUCHÉ VRÁTENIE ALEBO VÝMENA

Vybrali ste si príliš svetlý či tmavý odtieň vlasov? Stačí nám napísať a obratom vám vymeníme príčesok za iný.

SLUŽBA POROVNÁVANIA FARIEB ZDARMA

Najjednoduchší spôsob ako predísť sklamaniu, je využiť našu službu porovnávania farieb. Je to zdarma – stačí sa vyfotiť a naši odborníci vám odporučia farbu príčesku, ktorá vám dokonale sadne.

VLASY NAJVYŠŠEJ KVALITY

Hladké, rovné a s prirodzenými odleskami – to sú 100% Remy vlasy v našich clip in vlasoch, copoch a flip in príčeskoch. Ide o európske vlasy, ktoré sa správajú ako tie vaše, a navyše sa o ne môžete starať úplne rovnakým spôsobom – kulmovať, krepovať, žehliť, stylovať – a stále ostanú krásne.