Prémiové prícesky

Doprajte svojmu úcesu objem a prirodzený lesk. Prémiové clip in vlasy, vrkoce, prícesky pre väcší objem a flip in vlasy pre predlženie a zahustenie vášho úcesu – stací si vybrat a môžete sa kochat na hlavu plnú krásnych, hustých a prirodzene vyzerajúcich vlasov.
Ako je to možné? Oproti klasickým príceskom sú prémiové OxY Extensions ošetrené metódou double-drawn, takže jednotlivé vlasy v prameni majú rovnakú dlžku a výsledok pôsobí výrazne plnším dojmom. Sú vyrobené v 100% Remy kvalite, ktorá zaistí prirodzený vzhlad vlasov európskych zákaznícok.

Preco vyskúšat prémiové double-drawn prícesky?

Ak porovnáte single-drawn prícesky a double-drawn prícesky, všimnete si, že prvý druh prícesku stráca smerom ku koncekom objem. Dôvod je jasný – do single-drawn prícesku sa dostanú i kratšie vlasy, než je deklarovaná dlžka celého prícesku. Naopak vlasy s oznacením double-drawn majú väcšinu vlasov vo zväzku v uvedenej dlžke, a preto vytvárajú omnoho bohatší dojem.
Samozrejme, rozdiel sa prejaví i v cene prícesku.
Výhodou prémiových double-drawn príceskov je jednoduchá aplikácia, vyššia odolnost a tiež efektnost – nepotrebujete totiž aplikovat viac príceskov naraz (ako je to u bežných príceskov v nižšej kvalite, kedy potrebujete niekolko pásov).

Ako vybrat správnu farbu a gramáž clip in vlasov?

Prémiové clip in vlasy si môžete vybrat v 9 farbách a 3 rôznych dlžkach. Sady prémiových clip in vlasov obsahujú 8 pásov vlasov v rôznych šírkach, aby ste dosiahli co najprirodzenejší a plný efekt. Ak váhate, akú farbu si vybrat, využijte našu službu porovnania farieb.

Show Filters

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky