Prémiové príčesky

Doprajte svojmu účesu objem a prirodzený lesk. Prémiové clip in vlasy, vrkoče, príčesky pre väčší objem a flip in vlasy pre predĺženie a zahustenie vášho účesu - stačí si vybrať a môžete sa kochať na hlavu plnú krásnych, hustých a prirodzene vyzerajúcich vlasov. Ako je to možné? Oproti klasickým príčeskom sú prémiové OxY Extensions ošetrené metódou double-drawn, takže jednotlivé vlasy v prameni majú rovnakú dĺžku a výsledok pôsobí výrazne plnším dojmom. Sú vyrobené v 100% Remy kvalite, ktorá zaistí prirodzený vzhľad vlasov európskych zákazníčok.

Prečo vyskúšať prémiové double-drawn príčesky?

Ak porovnáte single-drawn príčesky a double-drawn príčesky, všimnete si, že prvý druh príčesku stráca smerom ku končekom objem. Dôvod je jasný – do single-drawn príčesku sa dostanú i kratšie vlasy, než je deklarovaná dĺžka celého príčesku. Naopak vlasy s označením double-drawn majú väčšinu vlasov vo zväzku v uvedenej dĺžke, a preto vytvárajú omnoho bohatší dojem. Samozrejme, rozdiel sa prejaví i v cene príčesku.
Výhodou prémiových double-drawn príčeskov je jednoduchá aplikácia, vyššia odolnosť a tiež efektnosť - nepotrebujete totiž aplikovať viac príčeskov naraz (ako je to u bežných príčeskov v nižšej kvalite, kedy potrebujete niekoľko pásov).

Ako vybrať správnu farbu a gramáž clip in vlasov?

Prémiové clip in vlasy si môžete vybrať v 9 farbách a 3 rôznych dĺžkach. Sady prémiových clip in vlasov obsahujú 8 pásov vlasov v rôznych šírkach, aby ste dosiahli čo najprirodzenejší a plný efekt. Ak váhate, akú farbu si vybrať, využijte našu službu porovnania farieb.
Spoznajte OxY clip-in predĺženia Objavte svoju vizáž, vyšperkujte váš štýl

Hladké, elegantné a krásne predĺžené vlasy - extra objemné a double drawn vlasy pre ich plnosť a krásu od korienkov ku končekom


Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.