Clip in Vlasy

Široká paleta odtienov clip in vlasov vám dáva možnost dopriat svojmu úcesu vytúžený objem ci dlžku, ale i možnost experimentovat s farebnými odtienmi. Za pár minút môžete mat hustú ofinu, dlhý zapletený vrkoc alebo extravagantný úces plný farebných odtienov!

Clip in vlasy od OxY Extensions sú výbornou volbou pre európske zákaznícky, a to vdaka 100% Remy kvalite príceskov. Naše štandardné clip in vlasy sú tzv. single-drawn– jedenkrát tahané, co znamená, že sa v prameni vlasov môžu objavit aj kratšie vlasy, než je zvolená dlžka a lokne se tak ku koncu prirodzene zužujú.

Akú farbu a gramáž clip in vlasov vybrat?

Clip in vlasy u nás nájdete v 10 farbách a 3 dlžkach. Ak si nie ste istí, akú farbu zvolit, vyskúšajte našu službu porovnvania farieb.

Show Filters

Zobrazených 1–12 z 52 výsledkov

Zobrazených 1–12 z 52 výsledkov

TIP: Ak máte jemné a riedke vlasy, vyberajte radšej clip in prícesky s menším poctom pásov a väcšou hustotou. V prípade, že si objednáte napr. 70 gramové balenie rozdelené na desat pásov, budete mat hlavu plnú sponiek a vášmu úces to velmi neprospeje.

Ako si clip in vlasy pripnút?

Pripravte si clip in prícesok, ostrý hreben a sponku alebo gumicku na zopnutie okolitých vlasov, aby sa vám neplietli pod prsty. Vyskúšajte si zapínanie (smer od seba) a uvolnenie clip in spony (k sobe). Vrchné pramene vlasov zopnite sponkou a nájdite ideálne miesto pre pripnutie clip in vlasov tak, aby prícesky zostali po rozpustení vrchných pramenov skryté.

Pomocou hrebena vytvorte vodorovnú cesticku a zacnite pripevnovat clip in vlasy – najprv ich zacvaknite v prostriedku a potom po stranách. Ak vytvárate viac poschodí, postupujte vždy od spodu hlavy k temenu.

Clip in vlasy v prémiovej kvalite

Ak túžite po extra hustých, ale prirodzene vyzerajúcich clip in vlasoch, siahnite po prémiových príceskoch OxY Extensions. Tieto clip in vlasy pre maximálny efekt ako z profesionálnych kaderníckych salónov sú vyrobené tzv. metódou double-drawn, vdaka comu sú odolnejšie aj pri castom nosení.

Co je double-drawn?

Metóda double-drawn znamená, že na clip in páse so sponkami majú vlasy rovnakú dlžku. To zarucuje ich vysokú hustotu a maximálny objem po celej dlžke – od korienkov až ku koncekom. Navyše vdaka hustote vlasov na clip in páse vám k dosiahnutiu vytúženého objemu postací menšia gramáž.