Fip in Vlasy & Flip in Prícesky

Nádherne dlhé a husté vlasy za pár minút? S Oxy flip in vlasmi dosiahnete krásny objem raz, dva! Túžite po bujnej ofine na denné nosenie alebo na špeciálne príležitosti? Závidíte mladým blogerkám ich nadýchané úcesy? Doprajte si aj vy vlasy plné zdravého objemu a prirodzeného lesku!

Ak s flip in príceskami iba zacínate vedzte, že ich aplikácia je jednoduchá – zaberie vám len pár minút. A profesionáli urcite ocenia nielen jednoduchú aplikáciu, ale aj ich kvalitu a prirodzený look. Naše flip in vlasy sú vyrobené z pravých 100 % Remy vlasov a sú rovnako husté od korienkov až po konceky – tzv. double-drawn.

Ako si aplikovat flip in vlasy?

Oproti clip in vlasom, ktoré do vlasov aplikujete pomocou špeciálneho hrebienku alebo klipsne, majú flip in vlasy drôtik, vdaka ktorému prícesok zavesíte pod svoje vlastné vlasy na korune hlavy. Je to jednoduchšia metóda, než clip in, a pochvalujú si ju hlavne „príceskové zaciatocnícky“.

Ako na to? Vybalte prícesok, zopnite si vlasy na temene hlavy, môžete pomocou gumicky alebo štipca do vlasov (ten je o nieco praktickejší). Zaveste flip in vlasy okolo cesticky na temene hlavy, rozpustite si vlasy, precešte ich prstami alebo hrebenom a je to!

Akú farbu a gramáž flip in vlasov vybrat?

Flip in vlasy u nás nájdete v 9 farbách a v 2 dlžkach. Ak si nie ste istí, akú farbu zvolit, vyskúšajte našu službu porovnávania farieb.

Show Filters

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky