Fip in Vlasy & Flip in Príčesky

Nádherne dlhé a husté vlasy za pár minút? S Oxy flip in vlasmi dosiahnete krásny objem raz, dva! Túžite po bujnej ofine na denné nosenie alebo na špeciálne príležitosti? Závidíte mladým blogerkám ich nadýchané účesy? Doprajte si aj vy vlasy plné zdravého objemu a prirodzeného lesku!

Ak s flip in príčeskami iba začínate vedzte, že ich aplikácia je jednoduchá – zaberie vám len pár minút. A profesionáli určite ocenia nielen jednoduchú aplikáciu, ale aj ich kvalitu a prirodzený look. Naše flip in vlasy sú vyrobené z pravých 100 % Remy vlasov a sú rovnako husté od korienkov až po končeky - tzv. double-drawn.

Ako si aplikovať flip in vlasy?

Oproti clip in vlasom, ktoré do vlasov aplikujete pomocou špeciálneho hrebienku alebo klipsne, majú flip in vlasy drôtik, vďaka ktorému príčesok zavesíte pod svoje vlastné vlasy na korune hlavy. Je to jednoduchšia metóda, než clip in, a pochvaľujú si ju hlavne „príčeskové začiatočníčky“.

Ako na to? Vybaľte príčesok, zopnite si vlasy na temene hlavy, môžete pomocou gumičky alebo štipca do vlasov (ten je o niečo praktickejší). Zaveste flip in vlasy okolo cestičky na temene hlavy, rozpustite si vlasy, prečešte ich prstami alebo hrebeňom a je to!

Akú farbu a gramáž flip in vlasov vybrať?

Flip in vlasy u nás nájdete v 9 farbách a v 2 dĺžkach. Ak si nie ste istí, akú farbu zvoliť, vyskúšajte našu službu porovnávania farieb.
Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.