Clip in Vlasy 40cm 120g - OxY Premium

Oxy 40 centimetrové clip-in 100% Remy predĺženia vlasov sú vytvorené z ľudských vlasov špičkovej kvality - pre vylepšenie vášho vzhľadu už za 5 minút. Každý 40 centimetrový set obsahuje 120 g jemných, objemných double drawn vlasov, ktoré minimálne vypadávajú a ktoré majú optimálnu trvanlivosť (aby ste vyzerali úžasne každý jeden deň).


Každý pramienok smeruje rovnakým smerom, každý vlas je ostrihaný na rovnakú dĺžku pre zabezpečenie plnej a živej hrivy, ktorá je bez uzlíkov a strapatenia.


Tieto svieže, luxusné predĺženia sú perfektným štýlovým riešením pre dlhšie, hrubšie vlasy, a to okamžite. Remy vlasy sú prvotriedne a rešpektované celým svetom a je veľmi jednoduché ich zaklipnúť bez toho, aby ste vlasy poškodzovali lepidlom, prípadne používali nie vždy spoľahlivé pásky, či musieť podstúpiť otravné zaplietanie.


Keďže OxY Extensions sú 100% ľudské vlasy, môžete ich strihať, meniť či farbiť tak, ako si len želáte - priamo po boku vašich vlastných vlasov. Polymérový povlak, ktorý pokrýva každý klips zabezpečí, že vaše predĺženia ostanú pevne na svojom mieste bez ohľadu na to, aký deň máte pred sebou, a to všetko bez poškodenia vašich vlastných vlasov, či pokožky hlavy.

✔ SKLADOM A IHNEĎ K ODOSLANIU

Bežná cena: 99,00 €

Špeciálna cena: 91,00 €

* Povinne vyplnené polia

Bežná cena: 99,00 €

Špeciálna cena: 91,00 €

ĎALŠIE DÔVODY, PREČO SI ZAMILOVAŤ OXY VLASY A PRÍČESKY?
Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.

Videos