Facebook Pixel

Clip in Vlasy 40cm 120g - OxY Premium

Znížená cena 91,00 € Bežná cena 97,00 €
Skladom
 

Oxy 40 centimetrové clip-in 100% Remy predlženia vlasov sú vytvorené z ludských vlasov špickovej kvality - pre vylepšenie vášho vzhladu už za 5 minút. Každý 40 centimetrový set obsahuje 120 g jemných, objemných double drawn vlasov, ktoré minimálne vypadávajú a ktoré majú optimálnu trvanlivost (aby ste vyzerali úžasne každý jeden den).


Každý pramienok smeruje rovnakým smerom, každý vlas je ostrihaný na rovnakú dlžku pre zabezpecenie plnej a živej hrivy, ktorá je bez uzlíkov a strapatenia.


Tieto svieže, luxusné predlženia sú perfektným štýlovým riešením pre dlhšie, hrubšie vlasy, a to okamžite. Remy vlasy sú prvotriedne a rešpektované celým svetom a je velmi jednoduché ich zaklipnút bez toho, aby ste vlasy poškodzovali lepidlom, prípadne používali nie vždy spolahlivé pásky, ci musiet podstúpit otravné zaplietanie.


Kedže OxY Extensions sú 100% ludské vlasy, môžete ich strihat, menit ci farbit tak, ako si len želáte - priamo po boku vašich vlastných vlasov. Polymérový povlak, ktorý pokrýva každý klips zabezpecí, že vaše predlženia ostanú pevne na svojom mieste bez ohladu na to, aký den máte pred sebou, a to všetko bez poškodenia vašich vlastných vlasov, ci pokožky hlavy.