Facebook Pixel

Clip in Vlasy 50cm 220g - OxY Premium

Znížená cena 181,00 € Bežná cena 215,00 €
Skladom
 

Predlženia vlasov niekedy vypadávajú - tažko sa nosia a tažko zapadnú medzi vaše vlastné vlasy. A potom tu sú prípady, ked vaše predlžené vlasy vyzerajú byt tenké a nezdravé na koncekoch. A stavíme sa, že ste sa už stretli s tým, že ste nemali dostatok casu na to, aby ste si váš vzhlad vyšperkovali. Už sa vám to stalo, však? A práve tu prichádzajú na scénu naše 20-palcové vlasy - pre objem a dlžku od korienkov po konceky.


OxY Clip-In Remy Hair Extensions sú k dispozícii s individuálnymi pramienkami pre rýchle a lahké umiestnenie. Sú dostatocne všestranné pre akýkolvek vzhlad v akýkolvek den, ci už ide o formálny vzhlad pri príležitostiach ako je pracovný rozhovor, alebo lahké kucierky pre divokú dámsku jazdu.


Remy Clip-ins majú double drawn pramienky, co zarucuje, že každý jeden vlas bude mat rovnakú dlžku - pre objemný vzhlad od korienkov ku koncekom. Každý set obsahuje 220 gramov skutocných ludských vlasov - jemných a prekvapivo lesklých. Každý pramienok vlasov smeruje rovnakým smerom a vlasy sú strihané na rovnakú dlžku - pre objemné a nadýchané vlasy, ktoré sa ne zapletajú, a to bez ohladu na pocasie.


Kedže OxY Extensions pochádzajú zo 100% ludských vlasov, môžete si ich nastajlovat rovnako ako vaše vlastné vlasy a s polymérom potiahnutými klipsmi ostanú vaše predlženia pevne na mieste, a to bez toho, aby vlasy nejako zatažovali.