Clip in Vlasy 50cm 220g - OxY Premium

Predĺženia vlasov niekedy vypadávajú - ťažko sa nosia a ťažko zapadnú medzi vaše vlastné vlasy. A potom tu sú prípady, keď vaše predĺžené vlasy vyzerajú byť tenké a nezdravé na končekoch. A stavíme sa, že ste sa už stretli s tým, že ste nemali dostatok času na to, aby ste si váš vzhľad vyšperkovali. Už sa vám to stalo, však? A práve tu prichádzajú na scénu naše 20-palcové vlasy - pre objem a dĺžku od korienkov po končeky.


OxY Clip-In Remy Hair Extensions sú k dispozícii s individuálnymi pramienkami pre rýchle a ľahké umiestnenie. Sú dostatočne všestranné pre akýkoľvek vzhľad v akýkoľvek deň, či už ide o formálny vzhľad pri príležitostiach ako je pracovný rozhovor, alebo ľahké kučierky pre divokú dámsku jazdu.


Remy Clip-ins majú double drawn pramienky, čo zaručuje, že každý jeden vlas bude mať rovnakú dĺžku - pre objemný vzhľad od korienkov ku končekom. Každý set obsahuje 220 gramov skutočných ľudských vlasov - jemných a prekvapivo lesklých. Každý pramienok vlasov smeruje rovnakým smerom a vlasy sú strihané na rovnakú dĺžku - pre objemné a nadýchané vlasy, ktoré sa ne zapletajú, a to bez ohľadu na počasie.


Keďže OxY Extensions pochádzajú zo 100% ľudských vlasov, môžete si ich nastajlovať rovnako ako vaše vlastné vlasy a s polymérom potiahnutými klipsmi ostanú vaše predĺženia pevne na mieste, a to bez toho, aby vlasy nejako zaťažovali.

✔ SKLADOM A IHNEĎ K ODOSLANIU

Bežná cena: 215,00 €

Špeciálna cena: 179,00 €

* Povinne vyplnené polia

Bežná cena: 215,00 €

Špeciálna cena: 179,00 €

ĎALŠIE DÔVODY, PREČO SI ZAMILOVAŤ OXY VLASY A PRÍČESKY?
Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.

Videos