Clip in vrkoče

Clip in vrkoče a clip in copy dodajú vášmu copu dĺžku a objem. Ich aplikácia je omnoho rýchlejšie a jednoduchšia, než pripevňovanie klasických clip in vlasov. Ak vás tlačí čas a chcete vyzerať ako z módneho katalógu, siahnite po clip in cope a staňte sa majiteľkou nádherného a nadýchaného copu! Clip in vrkoč je vhodný na bežné nosenie, na párty i ples!

Ako s clip in vrkočmi pracovať?

Cop prichytíte háčikom k vlasom a jeden prameň obtočíte okolo svojho vlastného copu. A základný účes je hotový. Vrkoč môžete rôzne upravovať - natočiť, vyžehliť alebo natupírovať.

Spoznajte prémiovú kvalitu clip in vlasov a ďalších typov príčeskov

Obľúbili ste si clip in vlasy? A vyskúšali ste už našu prémiovú radu príčeskov OxY Extensions? Sú hustejšie vďaka rovnako dlhým vlasom našitým metódou double-drawn. Vášmu účesu dodajú požadovaný prirodzene vyzerajúci objem.

 1. Bežná cena: 85,00 €

  Špeciálna cena: 83,00 €

  Ples je za dverami a Andrea odpočítava posledné hodiny do jeho otvorenia. Všetci známi považujú Andreu za výbornú tanečníčku a majú pravdu! A aby to na tanečnom parkete mohla poriadne rozbaliť, bude potrebovať účes, čo vydrží aj tie najbláznivejšie tanečné kreácie!

  Andrea našla, čo hľadala. S clip in copmi z Remy vlasov bude mať krásny a hustý chvost, ktorý jej bude určite závidieť každá žena nielen na plese! Andrea vie, že jej cop nemusí byť jednoduchý a „obyčajný“. Rozhodla sa pre divoké vlny, ktoré sa dokonale hodia k jej živelnej osobnosti. Kulma, fén alebo žehlička - to všetko Remy vlasom vôbec nevadí a so všetkými úpravami účes skvelo drží.

  Clip in copy vyrábame zo 100% pravých Remy vlasov a bez syntetického ošetrenia, preto vlasy vyzerajú tak prirodzene. A aj keď na plese hádzala Andrea svojimi čiernymi vlasmi ostošesť sem a tam, clip in cop si celý večer udržal dokonalý tvar. Andrea si je 100% istá, že na ďalšiu spoločenskú akciu clip in cop nebude „sedieť v kúte“.

  Dozvedieť sa viac
 2. Bežná cena: 85,00 €

  Špeciálna cena: 83,00 €

  Klára má od prírody čierne vlasy, ktoré pekne kontrastujú s jej svetlou pleťou. A aj keď vyzerá s rozpustenými vlasmi veľmi dobre, cop jej pristane ešte viac. Vzhľadom na to, že aktívne športuje, sú pre ňu zopnuté vlasy nutnosťou. Praktickosť a jednoduchosť je to, čo Klára vždy vyžaduje, a preto je rada, že môže využívať clip in cop, ktorý perfektne vyhovuje jej potrebám.

  Clip in cop je zo 100% pravých Remy vlasov, ktoré sú na prvý pohľad na nerozoznanie od bežných vlasov, pretože majú rovnakú štruktúru. Zároveň nie sú chemicky upravované, preto si držia svoj prirodzený vzhľad. Na dotyk sú jemné, na slniečku sa krásne lesknú a cop dobre zhustia.

  Rýchla aplikácia clip in copu je to, čo oceňuje Klára zo všetkého najviac. Háčikom prichytí cop k vlasom a prameňom ho obtočí okolo neho. Miesto dlhého postávania pred zrkadlom je Klára za pár minút s účesom hotová a môže sa pýšiť svojim nadýchaným copom.

  Dozvedieť sa viac
 3. Bežná cena: 85,00 €

  Špeciálna cena: 83,00 €

  Iveta sa zo všetkého najradšej díva na videá, v ktorých tí najlepší kaderníci vytvárajú perfektné účesy a ukazujú, ako si ich môžete urobiť aj vy sami doma. Jedného dňa narazila na video týkajúce sa clip in copov a bola nadšená, ako skvelo môže taký cop vyzerať.

  Iveta sa rozhodla postupovať presne podľa návodu vo videu. Vzala si clip in cop a jedným prameňom ho pripevnila ku svojim vysoko vyčesaným vlasom. A za pár minút sa mohla pýšiť krásnym a hustý copom, za ktorý by sa nemusela hanbiť žiadna kaderníčka.

  Clip in cop je v 100% kvalite Remy vlasov. Na dotyk pôsobia úplne rovnako ako vaše vlasy, a dokonca sa tak aj správajú. Podľa potreby a chuti môžete cop natáčať, žehliť a narovnávať, fénovať alebo krepovať - všetko je dovolené. Iveta sa vďaka tomu so svojim príčeskom vyhrala do sýtosti, presne ako profesionálni kaderníci z jej videí!

  Dozvedieť sa viac
 4. Bežná cena: 85,00 €

  Špeciálna cena: 83,00 €

  Dana má dnes popoludní rodinné fotenie a musí vyzerať proste super. Každý deň nosí rovnaký účes, ale tentokrát chce vyskúšať niečo nové a trošku zaexperimentovať. Čo ale vymyslieť? Kamarátka jej poradila, aby skúsila clip in cop, ktorý jej má dodať ten pravý šmrnc. Najskôr sa Dana trošku zdráhala, ale keď clip in cop vyskúšala, zmenila názor.

  Väčšina príčeskov totiž obsahuje syntetiku, na dotyk sú nekvalitné a vlasy pri každom prečesaní elektrizujú. Clip in cop má úplne inú kvalitu. Skladá sa zo 100% Remy vlasov, je bez chemických úprav a na prvý pohľad by ste klasické vlasy od OxY vlasov nerozoznali. Netrvalo dlho a Dana sa do clip in copu zamilovala. Stačila chvíľa a clip in cop dokonale oživil jej účes – jej cop nabral objem a lesk, po ktorom tak veľmi túžila.

  Jej voľba sa vyplatila a Dana svojou zmenou pozitívne prekvapila svoje deti aj manžela. Pokiaľ hľadáte aj vy, rovnako ako Dana, oživenie svojho účesu, tak clip in cop bude pre vás to pravé orechové.

  Dozvedieť sa viac
 5. Bežná cena: 85,00 €

  Špeciálna cena: 83,00 €

  Eliška trávi veľa času na Instagrame a iných sociálnych sieťach, aby mohla sledovať najnovšie trendy vo svete módy a účesov. A práve tu našla fotku svojej kamarátky, ktorá ukazovala krásnu a hustú hrivu vo vysoko vyčesanom cope. „To chcem aj ja,” povedala si Eliška. Hneď začala pátrať, aké špeciálne prípravky na vlasy jej kamarátka používa. Keď sa dozvedela, ako taký krásny účes vytvorila, bola veľmi prekvapená.

  Eliškina kamarátka sa vôbec netajila tým, že používa clip in cop. A Eliške veľmi rada prezradila, ako jednoducho sa dá clip in cop pripnúť na jej vlastné vlasy a že sa dokonca dá natáčať, žehliť či tupírovať. Trik je v tom, že clip in cop je zo 100% pravých Remy vlasov, preto vyzerá ako normálne vlasy. Navyše vášmu účesu dodá dĺžku, lesk a objem, ktorý bude vašim vlasom fakt sedieť.

  Eliška sa od tej doby môže pochváliť svojim dlhánskym copom a šíriť tento módny trend ďalej. Eliška si zvolila orechovo hnedý odtieň, aký si vyberiete vy?

  Dozvedieť sa viac
 6. Bežná cena: 85,00 €

  Špeciálna cena: 83,00 €

  Hovorí sa: „Prvý dojem dvakrát neurobíš.” Presvedčená je o tom aj Silvia, ktorá sa pripravuje na prvé rande. Má plné ruky práce s vyberaním outfitu a účesu. Ale nech robí čo robí, so žiadnym účesom nie je úplne spokojná - na všetky má totiž veľmi krátke vlasy. Preto rada siahne po clip in cope, s ktorým môže robiť hotové divy.

  Jej nový clip in cop vo vlasoch skvelo drží, Silvia si tak účes nemusí neustále upravovať, čo jej výrazne šetrí čas! Cop je totiž zo 100% Remy vlasov, ktoré sa nestrapatia, vyzerajú prirodzene a sú na dotyk krásne hladké. Vďaka tomu vyhráva Simona preteky s časom a je na každé svoje rande pripravená vždy včas!

  Jednoduchá a efektívna aplikácia nie je jedinou vecou, ktorú Silvia na clip in cope oceňuje. Páči sa jej aj to, že na Remy vlasoch nebola použitá žiadna chémia. Textúra vlasov zostala zachovaná, preto sa správajú ako normálne vlasy a nepriťahujú statickú elektrinu ako iné lacnejšie príčesky.

  A ako oslníte svojho partnera na rande vy? Vyskúšajte to s nadýchaným a hustým copom ako Silvia.

  Dozvedieť sa viac
 7. Bežná cena: 85,00 €

  Špeciálna cena: 83,00 €

  Natália sa už od malička môže pochváliť svojimi svetlými blond vlasmi, za ktoré si vyslúžila prezývku zlatovláska. Všetci si farbia vlasy na blond, ale Natália nikdy nemusela. Trápilo ju ale niečo úplne iné. Jej vyčesané vlasy boli podľa nej príliš riedke a krátke.

  Na internete objavila clip in copy z Remy vlasov v jej farbe, a preto plánované predĺženie vlasov hneď zavrhla. Jeden prameň obtočila okolo copu a jej riedky chvost nabral dĺžku a objem lusknutím prstov. Na slniečku sa lúče od plavých vlasov krásne odrážali a leskli.

  Tajomstvo tkvelo v zložení clip in copu - vlasy sú v 100% kvalite Remy vlasov. Preto sa dajú kulmovať, žehliť, lakovať a nijako sa tým nepoškodia. Zároveň neboli chemicky ošetrované, preto vyzerajú tak prirodzene. Dajte zbohom riedkym a krátkym copom rovnako ako Natália.

  Dozvedieť sa viac

Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.