Clip in Vlasy 50cm 70g Popolavá Blond 16

O Aničke by ste na prvý pohľad povedali, že je to jasná športovkyňa. A mali by ste pravdu. Šport je Aničkina veľká vášeň, a preto líčenie, šaty a doplnky nehrajú v jej živote prvé husle. Budúci týždeň má ale Anička v pláne ísť na ples a potrebuje sa svojho športového imidžu na chvíľku zbaviť.

Anička si vybrala krásne šaty a perfektne zladila doplnky, ale ešte by chcela dosiahnuť, aby jej vlasy vyzerali prirodzene a mali krásny objem v účese, ktorý si vybrala. S tým nebol vôbec žiadny problém, pretože objavila clip in vlasy, ktoré sú vyrobené zo 100% Remy vlasov. To znamená, že sú od pravých vlasov na nerozoznanie. Vďaka tomu sa Anička nemusela obávať, že by slávnostným účesom stratila svoj prirodzený look.

Príprava Aničke netrvala vôbec dlho. Clip in vlasy si nakulmovala a zatočila do jednoduchého drdolu. Po plese si ich umyla a vyfénovala. Nemusela sa báť, že by si príčesok zničila - Remy vlasy sa totiž správajú rovnako ako vlasy pravé. Zarytá športovkyňa sa tak za pár minút premenila na skutočnú romantickú krásku.

✔ SKLADOM A IHNEĎ K ODOSLANIU

Bežná cena: 68,00 €

Špeciálna cena: 63,00 €

ĎALŠIE DÔVODY, PREČO SI ZAMILOVAŤ OXY VLASY A PRÍČESKY?
Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.