Clip in Vlasy 38cm 70g Najsvetlejšie Blond 613

Júlia miluje novinky a hneď, ako sa objavia na trhu, ich musí vyskúšať a podeliť sa o ne s jej fanúšikmi na blogu. Testuje kozmetiku, divoké módne kreácie a samozrejme novinky zo sveta vlasovej kozmetiky a účesov. Keď sa stalo módnym hitom ombré, vyskúšala ho, keď prišli do módy ružové vlasy, zafarbila si tie svoje na ružovo, a keď sa dozvedela o clip in vlasoch OxY Extensions, musela ich proste vyskúšať!

Príjemne ju prekvapilo, že príčesky nie sú syntetické, ale že sú to vlasy, ktoré sa ani na druhý pohľad či dotyk nepodobajú umelým vlasom. Práve naopak - vyzerajú a na dotyk pôsobia ako skutočné ľudské vlasy. A my len dodávame, že sú to naozaj ľudské vlasy, a to vo vysokej Remy kvalite. Druhé prekvapenie pre Júliu bolo, ako rýchlo a jednoducho sa dajú vlasy aplikovať - pevne sa zacvaknú na zvolenom mieste a držia ako vaše vlastné vlasy.

Dnes už robí Júlia s clip in vlasmi hotové zázraky - natáča ich, fénuje, tupíruje, zapletá a môže tak každý deň prekvapiť svojich fanúšikov novým účesom pomocou kúziel z dielne OxY Extensions.

✔ SKLADOM A IHNEĎ K ODOSLANIU

Bežná cena: 48,95 €

Špeciálna cena: 43,00 €

ĎALŠIE DÔVODY, PREČO SI ZAMILOVAŤ OXY VLASY A PRÍČESKY?
Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.