Special Offers

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Bežná cena: 129,00 €

  Špeciálna cena: 116,00 €

  Jitka je divadelná herecka a jej vlasy castými úpravami a nosením parochní trpia. Obcas, ked skoncí predstavenie, tak sa skoro až hanbí ukázat pred fanúšikmi bez svojich vlasových pomocníkov. Ved ešte pred chvílou z nej bola bohyna s hustou hrivou a teraz... Preto si velmi oblúbila clip in prícesky - po predstavení ich jednoducho nacvakne medzi svoje vlastné vlasy, preceše a môže zase ako diva vyrazit medzi svojich obdivovatelov.

  Jitka si vybrala clip in vlasy OxY Extensions zo 100% ludských Remy vlasov. Vyzerajú a správajú sa prirodzene, nie sú chemicky upravené. Môžete s nimi pracovat ako so svojimi vlastnými vlasmi - cesat, tupírovat, natácat alebo žehlit, a ak pri stylingu použijete aj prípravok na ochranu pred teplom, vydržia vám clip in vlasy krásne velmi dlhú dobu.

  Zmente sa lusknutím prstov (alebo cvaknutím clip in vlasov) na hviezdu vecera rovnako ako Jitka.

  Dozvedieť sa viac
 2. Bežná cena: 48,95 €

  Špeciálna cena: 43,00 €

  Táňa zo všetkého najradšej púta pozornosť a neustále si užíva obdivné pohľady mužov. Preto si tak obľúbila červenú farbu vlasov, vďaka ktorej doslova žiari. Tá si ale žiada poriadny objem, preto Táňa siahla po clip in vlasoch. Okamžite sa stali jej nerozlučným pomocníkom.

  Clip in príčesky OxY Extensions sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov v Remy kvalite. Vďaka tomu sú krásne na pohľad, hebké na dotyk a dokonale prirodzené. Ručíme za to, že sa do nich zamilujete hneď pri prvej skúške, rovnako ako Táňa.

  Svoje husté vlasy môžete bez obáv upravovať tak, ako ste zvyknutá. Clip in vlasom nevadí kulma, fén ani žehlička - len nezabudnite použiť prípravok na ochranu vlasov pred teplom. Clip in vlasy nie sú chemicky ošetrené, nestrapatia sa a nerozoznáte ich od svojich vlasov.

  Dozvedieť sa viac
 3. Bežná cena: 48,95 €

  Špeciálna cena: 43,00 €

  Po rozchode s priateľom sa Stanka rozhodla, že by to chcelo zmenu. Vždy ju zaujímalo, ako by jej pristala výrazná a netradičná farba vlasov. Ešte pred návštevou kaderníčky jej napadlo vyskúšať clip in vlasy OxY Extensions v modrej farbe. To bude presne tá zmena, ktorú potrebuje!

  100% ľudské vlasy v Remy kvalite príčesku dodávajú prirodzený vzhľad, sú jemné a nestrapatia sa. A nie sú nijako chemicky ošetrené. Máte chuť na vlny? Clip in vlasy sa dajú takmer bez obmedzenia upravovať - po nanesení prípravku na ochranu pred teplom ich môžete fénovať, natáčať alebo žehliť.

  A ak by modrá farba Stanku po čase omrzela, nie je problém ju vymeniť za inú - či už podobne výraznú alebo o niečo prirodzenejšiu.

  Dozvedieť sa viac
 4. Bežná cena: 68,00 €

  Špeciálna cena: 63,00 €

  Zuzka sa odmalička trápila nad tým, že nemá toľko vlasov ako jej kamarátky v škole. Neustále ich preto nosila stiahnuté do copu. A ani ju nenapadlo vyraziť medzi ľudí bez gumičky. Jedného dňa ale narazila na clip in príčesky OxY Extensions a strach sa vytratil. Stačilo vlasy pricvaknúť, trochu prečesať rukou a nikto nič nespoznal. Zuzka si vďaka tomu začala zo dňa na deň viac veriť a od tej doby len žiari.

  Clip in vlasy vyzerajú prirodzene, lesknú sa, splynú s vašimi vlasmi a sú jemné na dotyk. Nestrapatia sa a na prvý pohľad ich nerozoznáte od pravých vlasov.

  100 % Remy vlasy sú zárukou kvality, ktorá vydrží i každodenný styling. Fénujte, natáčajte, vyrovnávajte – a ešte pre úpravou votrite do vlasov prípravok na ochranu pred teplom.

  Dozvedieť sa viac
 5. Bežná cena: 68,00 €

  Špeciálna cena: 63,00 €

 6. Bežná cena: 129,00 €

  Špeciálna cena: 116,00 €

  Natálka sa bude vydávať! Jej veľký deň ju čaká už o mesiac, takže prípravy vrcholia a nervozita stúpa. Má krásne šaty, kvety, šperky, ale ešte tomu niečo chýba. Bohatý účes v štýle hollywoodských hviezd, ktorý jej dodá dokonalý vzhľad. Ako to ale vymyslieť? Blond vlny ako z filmu jej kaderníčka na hlave vytvorí v priebehu niekoľkých minút vďaka clip in vlasom OxY Extensions.

  100% ľudské vlasy v Remy kvalite vyzerajú tak, ako by to boli jej vlastné vlasy. Sú jemné, lesklé a neelektrizujú. Na skúške účesu jej kaderníčka na vlasy naniesla prípravok na ochranu pred teplom a kulmou ich vytvarovala do mäkkých vĺn. Tie potom jednoducho zopla do voľného drdolu a z Natálky sa stala princezná.

  Clip in vlasy Natálke dodali potrebnú sebadôveru a už sa nemôže dočkať, až bude kráčať k oltáru.

  Dozvedieť sa viac
 7. Bežná cena: 48,95 €

  Špeciálna cena: 43,00 €

  Nie je na sklade

  Raz čiernovláska, raz blondínka a inokedy zase na ružovo. Markéta miluje experimenty a farbu vlasov mení častejšie než chameleón. Pravidelné farbenie sa však podpísalo na kvalite jej vlasov, preto hľadala spôsob, ako si dopriať efektný objemu. Keď narazila na clip in vlasy OxY Extensions v ružovej farbe, okamžite jej bolo jasné, že našla presne to, čo potrebovala.

  100% ľudské vlasy v Remy kvalite dodávajú clip in príčesku tú správnu prirodzenosť. Stačí ho pricvaknúť pod vlastné vlasy, upraviť a vyraziť na párty.

  Ak máte náladu na chic vlny, nie je problém. Naneste na vlasy prípravok na ochranu pred teplom a môžete smelo siahnuť po kulme. Clip in vlasy sa nestrapatia a na dotyk sú nádherne jemné.

  Dozvedieť sa viac
 8. Bežná cena: 68,00 €

  Špeciálna cena: 63,00 €

  Evu čaká dôležitá pracovná večera, na ktorej sa rozhodne, či ju vo firme povýšia. Rozhodla sa, že nič neponechá na náhodu a v tento deň bude dokonale upravená. Kúpila si nové šaty a topánky, ešte by to ale chcelo dodať objem jej vlasom… Preto stavila na clip in vlasy OxY Extensions, ktoré jej dodajú nielen objem, ale aj potrebnú sebadôveru.

  Jahodová blond farba clip in príčesku je na nerozoznanie od jej vlasov, ktoré si už celé roky tónuje presne do tohto odtieňa. 100% Remy vlasy sa na svetle prirodzene lesknú a na dotyk sú hebké ako zamat. Navyše sa nestrapatia a môžete ich ľubovoľne upravovať.

  Eva zvolila jemné ženské vlny. Pricvakla príčesok pod svoje vlasy a naniesla na ne prípravok na ochranu vlasov pred teplom. Potom už len účes kulmou vytvarovala presne podľa svojich predstáv.

  Dozvedieť sa viac

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.