Clip in Vlasy

Široká paleta odtieňov clip in vlasov vám dáva možnosť dopriať svojmu účesu vytúžený objem či dĺžku, ale i možnosť experimentovať s farebnými odtieňmi. Za pár minút môžete mať hustú ofinu, dlhý zapletený vrkoč alebo extravagantný účes plný farebných odtieňov!

Clip in vlasy od OxY Extensions sú výbornou voľbou pre európske zákazníčky, a to vďaka 100% Remy kvalite príčeskov. Naše štandardné clip in vlasy sú tzv. single-drawn- jedenkrát ťahané, čo znamená, že sa v prameni vlasov môžu objaviť aj kratšie vlasy, než je zvolená dĺžka a lokne se tak ku koncu prirodzene zužujú.

Akú farbu a gramáž clip in vlasov vybrať?

Clip in vlasy u nás nájdete v 10 farbách a 3 dĺžkach. Ak si nie ste istí, akú farbu zvoliť, vyskúšajte našu službu porovnávania farieb.

TIP: Ak máte jemné a riedke vlasy, vyberajte radšej clip in príčesky s menším počtom pásov a väčšou hustotou. V prípade, že si objednáte napr. 70 gramové balenie rozdelené na desať pásov, budete mať hlavu plnú sponiek a vášmu účes to veľmi neprospeje.

Ako si clip in vlasy pripnúť?

Pripravte si clip in príčesok, ostrý hrebeň a sponku alebo gumičku na zopnutie okolitých vlasov, aby sa vám neplietli pod prsty. Vyskúšajte si zapínanie (smer od seba) a uvoľnenie clip in spony (k sobe). Vrchné pramene vlasov zopnite sponkou a nájdite ideálne miesto pre pripnutie clip in vlasov tak, aby príčesky zostali po rozpustení vrchných prameňov skryté.

Pomocou hrebeňa vytvorte vodorovnú cestičku a začnite pripevňovať clip in vlasy - najprv ich zacvaknite v prostriedku a potom po stranách. Ak vytvárate viac poschodí, postupujte vždy od spodu hlavy k temenu.

Clip in vlasy v prémiovej kvalite

Ak túžite po extra hustých, ale prirodzene vyzerajúcich clip in vlasoch, siahnite po prémiových príčeskoch OxY Extensions. Tieto clip in vlasy pre maximálny efekt ako z profesionálnych kaderníckych salónov sú vyrobené tzv. metódou double-drawn, vďaka čomu sú odolnejšie aj pri častom nosení.

Čo je double-drawn?

Metóda double-drawn znamená, že na clip in páse so sponkami majú vlasy rovnakú dĺžku. To zaručuje ich vysokú hustotu a maximálny objem po celej dĺžke - od korienkov až ku končekom. Navyše vďaka hustote vlasov na clip in páse vám k dosiahnutiu vytúženého objemu postačí menšia gramáž.

Otázky? Kliknutím sem s nami začnete chatovať.